Saint-Gobain Sekurit ČR
Profil společnosti

Společnost Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r. o. se specializuje na výrobu laminovaných bezpečnostních automobilových skel. Díky neustálým investicím do vývoje a modernizace naší výroby, jsme schopni nabídnout předním světovým automobilkám skla vysoce sofistikovaná.

Převážnou část výroby tvoří čelní skla vyhřívaná, skla antireflexní, skla odrážející tepelné záření, skla s integrovanou anténou či skla se speciální akustickou fólií. Vedle čelních automobilových skel vyrábíme rovněž skla zadní laminovaná a panoramatické střešní zasklení.

Firma zaměstnává v současnosti přes 800 pracovníků.

Hořovický závod je 100% dceřinnou společností nadnárodního koncernu Saint-Gobain se sídlem v Paříži, Francie. Koncern Saint-Gobain je světový leader na trzích Habitat a trzích stavebních materiálů. Navrhuje, vyrábí a distribuuje stavební materiály, které poskytují inovativní řešení se zaměřením na klíčové problémy naší doby: hospodářský růst, úsporu energie a ochranu životního prostředí. V roce 2012 dosáhl obrat skupiny Saint-Gobain €43,2 miliardy. Saint-Gobain působí v 64 zemích světa a má téměř 193.000 zaměstnanců. Společnost Saint-Gobain je kótována na předních evropských burzách v Paříži, Londýně, Frankfurtu, Zurychu, Bruselu a Amsterodamu. Samotná historie koncernu se datuje již od roku 1665. Pro více informací o koncernu Saint-Gobain navštivte www.saint-gobain.com.

V roce 2016 jsme uvedli do plného provozu další vysoce produktivní výrobní linku na čelní skla, díky které jsme zdvojnásobili vlastní výrobní kapacitu. Pro tuto linku a následné provozy jsme přistavěli 2 nové výrobní haly. Celková investice v řádu 34 Mio €. Naše firma tak prošla velkou změnou velikosti ve všech směrech a rok 2017 tak využijeme na stabilizaci těchto změn.

Hlavními zákazníky hořovického závodu jsou automobiloví výrobci v abecedním pořadí: Audi, Bentley, BMW, Citroën, Ferrari, Ford, Jaguar, LandRover, Lincoln, Maserati, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Seat, Škoda, Volkswagen a Volvo.

 

Vize společnosti
"Uděláme každou jízdu skvělým zážitkem"

Mise společnosti
"Jako důvěrný automobilový partner vytváříme inovativní systémy skel, které vylepšují zážitek, bezpečnost a udržitelnost jízdy"

© 2015 - 2021 Saint-Gobain Sekurit ČR. O stránkách, webdesign: Agionet Plzeň.